Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 65
wtorek, 19 sierpień 2014 21:06

Rekiny rozprawiły się z Leszczami

siatka 16082014W ostatnim turnieju siatkówki plażowej Sztutowskiego Lata 2014, który odbył się na plaży w Kątach Rybackich zwyciężyła ekipa Rekiny(Oskar Srok, Igor Kownacki). Drugie miejsce dla Leszczy(Paweł Leszczyński, Wojciech Osielski) którzy w finale po dwóch setach 11:15 oraz 17:19 ulegli Rekinom. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które zagrały między sobą, systemem brazylijskim. Komplet wyników w rozwinięciu.

niedziela, 17 sierpień 2014 19:08

Mini Beach Soccer w Sztutowie

mBeach soccer 1608201416 drużyn mini Beach Soccera, 30 spotkań, lekcja Zumby w deszczu, tak kończyliśmy Sztutowskie Lato 2014 na plaży w Sztutowie. Otwarty Turniej mini Beach Soccera był ostatnim turniejem na sztutowskiej plaży w tym sezonie(w niedzielę odbył się jeszcze turniej siatkówki w Kątach). Najlepsi okazali się Generaci II zwyciężając we wszystkich swoich spotkaniach. W finale pokonali ekipę Zantyr Sztum 1:0.
Trzecie miejsce dla: Gramy dla Rudego, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali 1:0 dopiero po rzutac karnych Olimp Kętrzyn.
Szczegóły w rozwinięciu.

sobota, 16 sierpień 2014 20:47

TUKS DACH bezkonkurencyjny

siatkonoga 2014Bracia Szopińscy nie dali szans swoim konkurentom w III Mistrzostwach Jantarowego Wybrzeża w Footvoley.
Adrian i Mateusz to zdobywcy Pierwszego Pucharu Polski który w 2012 roku odbył się na naszej plaży. W tym roku w Otwartych Mistrzostwach Polski zajęli najwyższe miejsce wśród drużyn z Polski, 7 miejsce. I tym razem pokazali że nie mają sobie równych, wszystkie swoje spotkania wygrywali bardzo pewnie pokazujących wysokie umiejętności i duże doświadczenie. Drugie miejsce zajęła drużyna Gramy dla Igora, która wszystkie swojego spotkania wygrywała po Tie Breakach! Ostatnie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy Generatów II.

niedziela, 10 sierpień 2014 14:59

Puchar Lata pojechał do Tczewa

puchalata2014Na starcie XX Pucharu Lata w Siatkówce Plażowej stanęło 9 drużyn. Trzy grupy eliminacyjne zadecydowały o rozstawieniu 8 drużyn w fazie pucharowej. Tytułowe Puchary wywalczyły BZYKI, którzy po dwu setowym pojedynku pokonali w finale KOWNAKI. W meczu o trzecie miejsce zmęczone drużyny zdecydowały na rozegranie tylko jednago seta, 21:17 wygrał AMBER ze Starymi Wygami i to oni zdobyli brązowe medale.
Komplet wyników w rozwinięciu.

sobota, 09 sierpień 2014 20:43

Puchar R-GOL zostaje w Sztutowie

pucharrgolfefsi 2014Do drugiej edycji Pucharu R-GOL zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy rozgrywając mecze "każdy z każdym". Następnie po dwie najlepsze drużyny z grupy utworzyły pary półfinałowe. Co ciekawe do turnieju nie zgłosiła się Bryza Sztutowo obrońca Pucharu sprzed roku.  Najlepsza okazała się ekipa pod nazwą: Gramy dla Kotka, która składała się z zawodników Hemako Sztutowo, którzy przed tygodniem zdobyli vice Mistrzostwo Polski w tej odmianie piłki nożnej. Drugie miejsce dla dzielnie walczącego Metrotestu Elbląg, któremu dopiero w końcówce zabrakło trochę sił i uległ w fnale "Kotkom" 2:5. W meczu o trzecie miejsce Morze Stegna bardzo wysoko 8:2 pokonała Gramy dla Tysona, kórzy przez całe spotkanie z powodu braków kadrowych musieli rozgrywać całe spotkanie tylko w czterech.
W przerwie między spotkaniami swoich sił mogli spróbować młodzi piłarze z Akademii Piłkarskiej Węgorzewo, których na boisku pojawiło się pona 40!

final mem2W II edycji Memoriału Janka Haftkowskiego wystatowało 28 zespołów. W sobotnich eliminacjach 25 zgłoszonych drużyn zostało podzielonych na 6 grup. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy auomatycznie awansowały do niedzielnych fnałów. Dodatkowo ze wszystkich drużyn które zajęły 3 miejsca w grupie rozegrano "finał pocieszenia" którego zwycięzca również uzyskał awans. Stawkę 13 drużyn z eliminacji uzupełnili zwycięzcy sprzed roku oraz dwie drużyny, które otrzymały tzw. "dzikie karty" od organizatorów.