full screen background image
czwartek, 20 sierpień 2015 14:56

„Wesołe” zakończenie sezonu

1608 siatkowkaW ostatnim turnieju Sztutowskiego Lata 2015, który odbył się w Kątach Rybackich zwyciężyła ekipa pod nazwą „Wesoła Siatkówka”. Na starcie stanęło 6 drużyn które, rozlosowane zostały do dwóch grup. Po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy spotkały się ze sobą w półfinałach. W tych meczach gospodarze nie dali szans przyjezdnym, wygrywając do 9 oraz 8. W meczu o 3 miejsce Czarne Kormorany z Wrocławia ograły Grubasów 21:7. W finale zmierzyły się miejscowe ekipy, Wesoła Siatkówka oraz 22. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były, aż 3 sety!

Szczegółowe wyniki w rozwinięciu.

środa, 19 sierpień 2015 18:55

Film z Memoriału na Youtube

YTW serwisie Youtube zamieszczone zostały dwa filmiki z tego rocznego Memoriału Janka Haftkowskiego.
Do obejrzenia są dwie wersje filmu, jedno oraz trzy minutowa.
Przy okazji zapraszamy wszystkich do naszego działu Multimedia

15 08 footvolleyW czwartych Mistrzostwach Jantarowego Wybrzeża w Footvolley doszło do małej niespodzianki, sztutowska ekipa Koniki Skaczące(Radosław Szmidt, Maciej Łosiński) pokonała czwartą drużynę Mistrzostw Polski 2015 braci Szopińskich, Adriana i Mateusza którzy ostatecznie zajęli drugą pozycję. Trzecie miejsce w turnieju dla Seniorów, którzy razem z Braćmi przyjechali ze Starogardu Gdańskiego.

poniedziałek, 17 sierpień 2015 17:40

22 drużyny w sobotnim przełożonym turnieju siatkówki

15 08 siatkowkaSobotni poranek przywitał nas piękną pogodą i tym razem nie było wątpliwości czy turniej się odbędzie. Uczestnicy nie zawiedli organizatorów i przed godziną 11.00 do Biura Zawodów zgłosiły się 22 siatkarskie pary. Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym, tak więc każda porażka eliminowała z dalszej gry. Drugi raz w tym sezonie zwyciężyła para: Igor Kownacki, Filip Adler. Drugie miejsce dla Starych Wyg: Sebastian Brucki, Marcin Kownacki.

Wyniki w rozwinięciu.

poniedziałek, 10 sierpień 2015 20:18

Ostatni turniej mini Beach Soccera dla Ursusa

08082015 miniBeachSoccerW ostatnim turnieju mini Beach Soccera który odbył się w Kątach Rybackich, zwyciężył Ursus Team. Co ciekawe ekipa z Kętrzyna w żadnym z czterech spotkań nie straciła nawet bramki! Drugie miejsce dla dobrze już nam znanej w tym sezonie drużyny z Ostródy. Niestety mecz o 3 miejsce się nie odbył, drużyna Warmii oddała go walkowerem i brązowe medale „bez walki” zgarnęła Gleba Team.
Komplet wyników w rozwinięciu.

niedziela, 09 sierpień 2015 05:20

Turniej przełożony

uwagaDzisiejszy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej zostaje przeniesiony.
W związku z padającym od rana deszczem oraz burzami dzisiejszy turniej zostaje przeniesiony na sobotę 15 sierpnia w Sztutowie.