full screen background image

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Z myślą o usprawnieniu przebiegu turniejów z cyklu "Gmina Sztutowo na sportowo", redakcja naszej strony postanowiła opublikować odpowiedzi na pytanie najczęściej zadawane organizatorom plażowych imprez.

1. Ile wynosi wpisowe w każdym turnieju?
Odp.: Udział w imprezach jest całkowicie BEZPŁATNY. 

2. Kiedy zaczynają się i kończą zapisy do danego turnieju?
Odp.: Zaczynają się zazwyczaj godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu, a kończą o godzinie wymienionej w programie jako godzina losowania kolejności gier. Warunkiem udziału ekipy w turnieju jest wypełnienie przez kapitana WSZYSTKICH RUBRYK karty zgłoszeniowej DRUKOWANYMI LITERAMI. Ewentualnie w wypadku problemów z dojazdem można w godzinach zapisów próbować zgłosić drużynę telefonicznie. 

3. Z kim gramy?
Odp.: Rozstawienie zespołów, o którym decyduje losowanie (w innym wypadku zawodnicy są o tym powiadomieni przed zawodami), znajduje się na specjalnej tablicy obok naszego "stanowiska dowodzenia". Jest ona dostępna dla zawodników prawie automatycznie po rozpoczęciu rozgrywek.

4. O której gramy?
Odp.: Nigdy nie da się dokładnie odpowiedzieć na takie pytanie, ponieważ w siatkówce plażowej nie gra się na czas, a w piłce nożnej trzeba brać pod uwagę np. ewentualne rzuty karne i kontuzje. Dlatego tablica z kolejnością rozgrywania meczy może podpowiedzieć tylko orientacyjną godzinę meczu.

5. Czy nasi rywale to silna ekipa?
Odp.: Na plaży każdy może wygrać z każdym (szczególnie w piłkę nożną). Przynajmniej do pewnego etapu :)...

WSPIERAJA NAS:

 

kojak1

 

kojak2

© 2019 Gmina Sztutowo na sportowo   |  Joomla Templates by Joomzilla.com
Back to Top
Our website is protected by DMC Firewall!